5 padomi, kā izvēlēties ideālo ceļojuma koferi

Kofera izvēle mēdz sagādāt galvassāpes pat ceļotājiem ar lielu pieredzi. Tomēr, ja pirmo reizi dodaties garākā izbraucienā, ir pāris lietas, kam jāpievērš uzmanība, lai izvēlētos ideāli piemērotu koferi.

25. janvārī 12:38

Cik lielu ceļojuma koferi ieteicams izvēlēties?

Dodoties izbraucienā, ekskursijā vai garā ceļojumā ir jāizvēlas atbilstoša izmēra ceļojumu koferis. Ja izvēlēsieties pārāk lielu vai mazu koferi, nevarēsiet pilnībā izbaudīt savu braucienu un atpūsties, jo būs vairākas problēmas. Pārāk liels ceļojumu koferis būs grūti pārvietojams, smags, kā arī tas var pārsniegt bagāžas izmēra limitus, ja kaut kur dodaties ar lidmašīnu. Ceļojot ar lidmašīnu, vienmēr vispirms pārliecinieties, ka visas jūsu somas un koferi atbilst visu aviokompāniju izmēru nosacījumiem, jo tie var atšķirties. Ja rokas bagāžas soma vai koferis būs pārāk liels, nāksies piemaksāt par bagāžu, un tā var izrādīties visai liela summa. Labāk pārliecināties par izmēriem pirms brauciena un vajadzības gadījumā iegādāties atbilstoša izmēra somu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī pārāk mazs ceļojuma koferis nebūs praktisks, jo tajā vienkārši nevarēs salikt visu nepieciešamo. Ja ceļojums ir uz siltu vietu vai tikai pāris dienām, tad ar mazu ceļojuma koferi var mierīgi iztikt, kā arī tas būs ērti un viegli pārnēsājams un ietilps visur, kur nepieciešams.

Kā pareizi sakrāmēt mantas ceļojuma koferī?

Ceļojuma kofera izmēru nosaka arī tas, cik daudz mantas ir paredzēts ņemt līdzi. Ja neesat pieredzējis ceļotājs, tad ieteicams aplūkot dažādus pamācību video, kā efektīvi salocīt drēbes un izmantot pilnīgi visu koferi.

Vislabākā metode, kā sakrāmēt ceļojuma koferi, ir izveidot sarakstu ar visām nepieciešamajām lietām. Pēc tam sekojiet sarakstam un novietojiet visas mantas uz pietiekami lielas vietas, kur var visu novietot tā, lai var visu labi redzēt. Kad rakstām sarakstu, tad mēdzam pierakstīt vairāk nekā vajadzīgs, bet vizuālais pārskats palīdzēs saprast, ka varbūt kaut ko no tā tomēr nevajadzēs. Ir pieejamas arī dažādas aplikācijas, kas palīdz sakrāmēt mantas. Piemēram, jūs ievadāt ceļojuma garumu, paredzētās aktivitātes, laikapstākļus un citas lietas, un aplikācija jums izveidos sarakstu, aprēķinot, pat cik zeķu pāru jums vajadzēs. Tas var būt labs sākums, ja nezināt, no kura gala ķerties klāt.

FOTO: Freepik.com

Atcerieties, ka dažādi nelieli priekšmeti, piemēram, šalles un lakati, var palikt ārpus kofera. Jūs varat daļu apģērba un aksesuāru uzvilkt mugurā. Tas nenozīmē, ka jāuzvelk mugurā visas drēbes, kas nesatilpa ceļojuma koferī. Tomēr ir ieteicams uzvilkt tās drēbes un apavus, kas aizņem koferī visvairāk vietas vai arī ir vissmagākie. Tādā veidā jūs ietaupīsiet papildu vietu ceļojuma koferī, kā arī tas nebūs tik smags, ja sanāk tālu nest.

Kāda stila koferi izvēlēties?

Koferi, protams, ir pieejami visdažādākajos stilos, krāsās un dizainos. Daži dod priekšroku plastmasas ceļojuma koferiem, jo tie labāk pasargā mantas, savukārt citiem labāk patīk auduma koferi – tajos ir vieglāk ievietot vairāk mantu, jo tiem nav noteiktas formas. Tāpat arī krāsu izvēle ir iespaidīga – nav vairs jāizvēlas klasiski melnais ceļojuma koferis. Izvēloties košu un krāsainu koferi, kas atšķiras no klasiskajiem, jums būs to vieglāk pamanīt, gaidot bagāžu lidostā. Ieteicams izvēlēties krāsainu vai tumšas krāsas koferi, jo uz gaišiem koferiem daudz vieglāk varēs redzēt dažādus traipus, no kuriem īsti izvairīties nav iespējams. Spontāns ceļojums? Uzzini, kā izskatīties stilīgi arī brīvdienās, ja nav laika meklēt jaunu ideālo ceļojuma koferi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm