tv3.lv

12 apģērbi, kas jāiekļauj sieviešu vasaras kapsulas garderobē

Kapsulas garderobe liek mums aizdomāties par to, kādus apģērbus mēs patiesībā valkājam un, vai tiešām mums nepieciešams viss, kas pašreiz atrodas garderobē. Kapsulas garderobes nostādne – iegādājaties mazāk, taču labākā kvalitātē un valkājat vairāk.

2021. gada 24. maijā 11:33

Klāt gada siltākie mēneši, un ir labākais brīdis, lai izveidotu vasaras garderobi – lūk, 12 apģērbi, kas jāiekļauj vasaras kapsulas garderobē!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Topiņi ar šaurām un platām lencēm

Topiņi parasti tiek valkāti kā apakšapģērbs, tomēr tie tiek valkāti arī kā virsdrēbes, īpaši vasarā. Kapsulas garderobē ieteicams iekļaut gan topiņus ar šaurām lencēm, gan topiņus ar platām lencēm no satīna, neilona, zīda un arī kokvilnas – maigāki audumi vairāk piemēroti svinīgām reizēm, savukārt kokvilna lieliski piemērota ikdienai. Iekļaujiet garderobē arī 1-2 topiņus ar mežģīnes apdari.

T krekli

Standarta balti un melni T krekli ir kapsulas garderobes pamats. Vasarā T kreklus iespējams vilkt gan kombinācijā ar biksēm un šortiem, gan kombinācijā ar svārkiem. Tomēr nevajadzētu aizmirst par dažādību – garderobē jāiekļauj ne tikai vienkrāsaini, bet arī 1-2 krāsaini T krekli ar uzrakstiem vai attēlu.

Bodijs

Arvien aktuālāki kļūst bodiji, kurus tāpat kā topiņus iespējams valkāt gan kā apakšapģērbu, gan kā virsdrēbes. Vasaras kapsulas garderobē vajadzētu iekļaut vismaz vienu baltu vai melnu īsroku bodiju, kas iederēsies teju visās apģērbu kombinācijās. Bodijs ir lielisks apģērbs, jo tas ir universāls, turklāt to ir viegli kopt, jo tas nav regulāri jāgludina, kā piemēram blūzes.

Blūze ar pogām

Kapsulas garderobē jāiekļauj viena blūze ar pogām, kas noderēs ne tikai vasarā, bet visu gadu, jo tas ir daudzpusīgs apģērba vienums, ko var valkāt dažādās kombinācijās – ar garām vai uzlocītām piedurknēm, ieliktu biksēs vai brīvi plīvojošu, ar jostu vai bez tās. Dodiet priekšroku blūzēm no elpojoša materiāla, piemēram, kokvilnas vai lina.

Krekls ar garām rokām vai džemperis

Vasaras vakari un naktis mēdz būt pat ļoti vēsas, tādēļ vienmēr ir labi, ja garderobē ir kāds biezāks apģērba vienums, piemēram, krekls ar garām rokām vai džemperis. Tiem vajadzētu būt vienkāršiem, vienā krāsā, bez uzrakstiem vai attēliem, lai tos varētu pieskaņot ikvienam vasaras apģērbu komplektam. Izvairieties vasaras kapsulas garderobē iekļaut vilnas džemperus – tie noderēs ziemā! Tā vietā dodiet priekšroku kokvilnai.

Žakete

Žakete ir viens no vienkāršākajiem un ātrākajiem veidiem, kā jebkuru apģērba komplektu padarīt elegantu. Iesakām vasaras garderobē iekļaut tieši klasisku melnu žaketi, kas piestāvēs ne tikai klasiskiem svārkiem un kleitām, bet pat tik vienkāršam apģērbam kā džinsi.

Kleitas

Kleitas ir vasaras must-have apģērbs! Ikvienā vasaras kapsulas garderobē vajadzētu būt vienai īsai, apspīlētai kleitai, vienai brīvai, garai kleitai un vienai brīvai, vidēja garuma kleitai. Brīvās kleitas pašreiz aktuālas tieši kombinācijā ar šauru, melnu jostiņu un sportiskiem apaviem.

Kleitas internetā pieejamas plašā izvēlē ikviena gaumei, gan vienkrāsainas, gan krāsainas – piemēram, interneta veikals 220.lv ir lieliska vieta, kur meklēt skaistas kleitas vasarai!

Kombinezons (bikškostīms vai šortkostīms)

Šis ir apģērba veids, no kura cilvēki mēdz izvairīties, taču patiesībā tas ir viens no ērtākajiem apģērbiem, ko valkāt vasarā. Tomēr jāņem vērā, ka kombinezons nav universāls apģērbs – to jāprot iekļaut gaumīgā kombinācijā. Vasarā kombinezons lieliski izskatās kopā ar platformas sandalēm.

Bikses ar platiem galiem

Kapsulas garderobē šortus aizstājušas bikses ar platiem galiem, kas ir vieglas, ērtas un lieliski piemērotas karstiem laikapstākļiem. Nevajadzētu baidīties iegādāties bikses ar platiem galiem, kas rotātas ar dažādiem rakstiem – tās lieliski izskatās kombinācijā ar vienkrāsainu topiņu un sportiskiem apaviem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Džinsa bikses

Neviena kapsulas garderobe nav pilnīga bez džinsa biksēm – tā ir Nr. 1 izvēle! Vasaras kapsulas garderobē lieliski iederas klasiskas melnas un zilas džinsa bikses, kas tiek valkātas arī citos gadalaikos, tomēr ieteicams iekļaut garderobē arī vienas džinsa bikses ar plēsumiem. Tās ir lieliskas kombinācijā ar platformas sandalēm un žaketi, kā arī ar topiņu un sportiskiem apaviem.

Apavi

Apavus ir sarežģīti piemērot kapsulas garderobes principiem, jo nepastāv viens apavu pāris, kas piestāvētu itin visiem apģērbu komplektiem. Domājot par apaviem, jāseko līdzi, lai garderobē vienmēr ir gan apavi ar papēdi, gan apavi bez tā. Iekļaujiet kapsulas garderobē vienu sportisku apavu pāri, vienu platformu sandaļu pāri, vienu klasisku laiviņu pāri un vienas klasiskas sandales. Sieviešu apavi internetā pieejami gan vasaras, gan citu gadalaiku garderobei!

Somas un aksesuāri

Vasaras kapsulas garderobē pietiek ar divām somām – mazu plecu somu un rokas somu. Lielisks vasaras aksesuārs ir dažāda garuma krāsainas zeķes, kas piešķir komplektam “odziņu”. Neatņemama vasaras kapsulas garderobes sastāvdaļa ir klasiskas melnas saulesbrilles un melna josta – tā piestāv ikvienam gadalaikam.

Sieviešu apģērbu var iegādāties 220.lv – aplūkojiet piedāvājumu šeit un izveidojiet savu vasaras kapsulas garderobi! Interneta veikalā pieejami ne tikai sieviešu apģērbi, bet arī sieviešu apavi un aksesuāri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm