Vai cementu var ražot klimatneitrāli? Uzzini sarunā ar "Schwenk Latvija" pārstāvi Reinholdu Šneideru!

Kā realizēt ilgtspējības principus patiesi lielos ražošanas uzņēmumos un vai tas vispār ir iespējams? Un kā tas izskatās? Izrādās – lielākie un pieredzējušākie uzņēmumi jau aktīvi uzsākuši izmaiņu ieviešanu par labu tīrākai videi nākotnē.

2021. gada 5. novembrī 9:18

Arī “Schwenk Latvija” ir uzņēmums, kas jau šodien domā par nākamajām paaudzēm un to, kā šajā pasaulē dzīvos mūsu pēcnācēji, tāpēc ļoti atbildīgi izturas pret saviem ražošanas procesiem. Šis ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas jau sešu paaudžu garumā, tāpēc tam rūp arī nākamo paaudžu liktenis. “Schwenk Latvija” valdes priekšsēdētājs Reinholds Šneiders ir apņēmības pilns sekot Eiropas Savienības uzstādītajam “zaļajam kursam”, kurš izveidots tieši tāpēc, lai uzņēmumi vadītos pēc līdzīgiem norādījumiem un ietu vienā virzienā – proti, uz labāku nākotni. “Schwenk Latvija” jāsasniedz konkrēts mērķis – jābūt oglekļa neitrāliem līdz 2045. gadam, un, protams, ne viņiem vienīgajiem. Ir tapusi jauna ražotne un veikti iespaidīgu ieguldījumi nākotnes vārdā, taču šis ir tikai sākums. Par to, cik izplatīta ir ilgtspēja tieši cementa rūpniecībā un kā tā attīstās, uzzini raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Raidījumā “Pēdas. Kas paliks pēc tevis?” vides aktīviste un TV personība Kristīne Garklāva kopā ar dažādiem ekspertiem 12 sēriju garumā meklēs atbildes uz jautājumu, kā pēc sevis atstāt pēc iespējas mazāku nospiedumu vidē. Izpētīsim veidus, kā dzīvot zaļāk, patērēt mazāk un gudrāk un kā pieņemt lēmumus, kas nāks par labu nākamajām paaudzēm. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm