TV3 un Go3 būs skatāms jauns raidījums par ilgtspējas jautājumiem – “PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?”

Šo svētdien, 5. septembrī, plkst. 17:50, kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvos jauns pašmāju raidījums “PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?”, kurā 12 raidījuma sērijās runās par to, kā rūpēties par vidi, kurā dzīvojam, lai šodienas lēmumi neradītu negatīvas sekas nākamajām paaudzēm, informēja TV3 Digitālā satura projektu vadītāja Lauma Zommere.

2021. gada 3. septembrī 17:20

Kopā ar raidījuma vadītāju Mārtiņu Kapzemu raidījuma sērijās būs iespējams iepazīties ar dažādu jomu ekspertiem, lai kopīgi šķetinātu ilgtspējas tēmas. Raidījumā mēģinās rast atbildes uz jautājumiem par to, kas ir ilgtspējīgs patēriņš, kāda ir zaļā transporta loma, kāpēc svarīgi veicināt domāšanas un viedokļu dažādību, kādu pienesumu katrs no mums var dot sabiedrībai, kā mērīt savu ietekmi uz vidi un vai ilgtspējīgas pārtikas izvēle ir tikai mode vai reāls ieguvums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Par ilgtspēju šobrīd runā visi un visur, sākot ar atkritumu šķirošanu mājās un elektromobiļu iegādi, beidzot ar sociāli atbildīgiem biznesa lēmumiem un banku finansējumu zaļām iniciatīvām.” uzsver “SEB bankas” Ilgtspējas attīstības vadītājs Viktors Toropovs.

“SEB bankas” Ilgtspējas attīstības vadītājs piebilst: “Katrs no mums ikdienā pieņem lēmumus, kas var tiešā veidā ietekmēt to, kādu nākotni veidojam saviem bērniem. Tāpēc ar šo raidījumu, dažādiem piemēriem un patiesiem cilvēkstāstiem vēlamies parādīt, ko katrs no mums var darīt, lai mūsu pēdas nospiedums būtu iespējami mazs. Dažreiz pietiek vien nedaudz pamainīt savus ieradumus, lai sekmētu globālas pārmaiņas.”

Mums kā sabiedrībai ir svarīgi saprast, kā rūpēties par vidi, kurā mēs dzīvojam, lai šodienas lēmumi neradītu negatīvas sekas nākamajām paaudzēm, norāda raidījuma veidotāji. Tādēļ katrā raidījuma epizodē tiks apskatīts kāds sadzīvisks jautājums no ilgtspējas skatupunkta, piemēram, ilgtermiņa domāšana, patēriņš, zaļais bizness, ilgtspējīga uzņēmējdarbība.

Jauno raidījumu “PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?” kopā ar Mārtiņu Kapzemu būs iespējams vērot no 5. septembra svētdienās 17.50 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Raidījumā “Pēdas. Kas paliks pēc tevis?” vides aktīviste un TV personība Kristīne Garklāva kopā ar dažādiem ekspertiem 12 sēriju garumā meklēs atbildes uz jautājumu, kā pēc sevis atstāt pēc iespējas mazāku nospiedumu vidē. Izpētīsim veidus, kā dzīvot zaļāk, patērēt mazāk un gudrāk un kā pieņemt lēmumus, kas nāks par labu nākamajām paaudzēm. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm