Kristīne Garklāva atzīst, ka ir tā, kas vāc citu atkritumus mežā!

2021. gada 24. novembrī 10:49

Daudzi no mums zina, kā samazināt savu ietekmi uz vidi, bet ne tik daudzi patiešām rīkojas. Mazo triku, kā samazināt savu ekoloģisko pēdu, ir patiešām daudz, un, protams, tos visus sākt izmantot uzreiz būtu sarežģīti, taču, maz pamazām mainot savus paradumus un piedomājot pie šķietamiem sīkumiem, var kopā paveikt lielas lietas.

Arī tas, vai dušā nomazgājamies ātri un lieki netecinām ūdeni un izslēdzam aiz sevi gaismu telpās, kurās neesam, ir svarīgi. Mēdzam arī ļauties dažādiem impulsa pirkumiem veikalā, iegādājoties pārtiku, kuru nespējam patērēt. Starp citu – pārtikas atkritumi ir viena no lielākajām problēmām pasaulē. TV3 ziņu moderatore Kristīne Garklāva ir pazīstama ar savu zaļo dzīvesveidu un ir gājusi jau soli tālāk par dažu ikdienišķu sīkumu mainīšana, viņa vides problēmām pievērš pastiprinātu uzmanību jau ilgāku laiku. Kristīne uzskata, ka apzīmējums vides aktīvists, iespējams, ir pārāk skaļš, taču no otras puses – vides aktīvistam būtu jābūt katram un par tādu arī var saukties katrs, kurš ikdienā izdara kādu dabai draudzīgu izvēli, piemēram, izvēlas neņemt veikalā plastmasas maisiņu, kas vēlāk nenonāks atkritumos. Par citām Kristīnes Garklāvas izvēlēm un dzīvesveidu uzzini raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Raidījumā “Pēdas. Kas paliks pēc tevis?” vides aktīviste un TV personība Kristīne Garklāva kopā ar dažādiem ekspertiem 12 sēriju garumā meklēs atbildes uz jautājumu, kā pēc sevis atstāt pēc iespējas mazāku nospiedumu vidē. Izpētīsim veidus, kā dzīvot zaļāk, patērēt mazāk un gudrāk un kā pieņemt lēmumus, kas nāks par labu nākamajām paaudzēm. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm