Cik domu dienā skraida mūsu galvās? Uzzini, kāpēc svarīgi attīrīt prātu!

2021. gada 17. septembrī 9:00

Ikdienā mēs mēdzam nemitīgi pārslēgties no viena uzdevuma pie cita, pat īsti nekādā veidā neiepauzējot. Sievietes vispār varot brīvi nodarboties ar multitāskingu, un tas arī nozīmē, ka četrreiz saspringtāk strādā galva. Un arī atpūšoties bieži vien izvēlamies uztvert kaut kādu informāciju, kaut gan pašiem varbūt šķiet, ka tā taču tikai izklaide un tāpēc neskaitās!

Patiesībā ir jāatpūšas ne tikai kājām, rokām un mugurai, bet arī galvai, lai, kā saka veselības treneris Māris Žunda, mēs nenojūgtos. Izklausās biedējoši, vai ne? Izrādās, mēs paši varam savai galvai un prātam palīdzēt, mācoties sasniegt bezdomu stāvokli. Un nav jāgaida, kad piemeklēs nervu sabrukuma brīdis vai trauksmes lēkme, jo tās parasti piezogas pavisam negaidot. Māris pats piedāvā un piekopj arī dažādas prāta vadības tehnikas, ar kuru palīdzību iespējams sakārtot galvu un nomierināt nervus. Un vai zināji, ka ķermenis uzkrāj informāciju arī tad, ja kaut ko esi dzirdējis tikai pa ausu galam un pats nemaz īsti neatceries?

Vairāk par to, kā darbojas prāts un kā attīrīt apkārtējo pasauli no liekā, uzzini raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Raidījumā “Pēdas. Kas paliks pēc tevis?” vides aktīviste un TV personība Kristīne Garklāva kopā ar dažādiem ekspertiem 12 sēriju garumā meklēs atbildes uz jautājumu, kā pēc sevis atstāt pēc iespējas mazāku nospiedumu vidē. Izpētīsim veidus, kā dzīvot zaļāk, patērēt mazāk un gudrāk un kā pieņemt lēmumus, kas nāks par labu nākamajām paaudzēm. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm