Video konkurss Mans mīlulis

Video konkurss Mans mīlulis

Pēc garas darba dienas noteikti ātrāk steidzies mājās, jo zini, ka Tevi tur gaida Tavs mīlulis? Ja tā, šis konkurss domāts tieši Tev! Paralēli raidījumam "Es mīlu savu mīluli" aicinām Tevi pieteikt sava mājdzīvnieka video dalībai konkursā „Mans mīlulis“. Ja ir kāds jautrs mirklis, kas liek Tev pasmaidīt ik dienas, - iesūti to mums! Piedalies konkursā, balso un iegūsti vērtīgas balvas!

noteikumi

Iesūti sava mīluļa video!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iesūtītie video

Luna un uzmācīgā muša

Kāda svētlaime!!!

Stikla siena mūs šķir

️Pandora un Amors ️

Iepazīšanās

Tu mani sauci?

Rodžis bauda dzīvi uz visiem simts!

Skandāls

Kad nepatīk kameras

Kad zāle bija zaļāka un kociņi lielāki

Ne tavs tipiskais draugu pārītis.

Mikka-koku pavēlniece Zs Rogas pagalmā.

“Cīņa ar sevi”

Kucēnu armija

Mia rāda, kurš mājās būs galvenais

Mūsu suns Lakijs

Pūciņa Raffela

Kas šodien maisiņā?

Cirka mākslinieks

Trusis Rodžers

Nē , negribu !

Sievišķās procedūras

Mans mīlulis NIKO .

Balvas no “Dobeles dzirnavnieks”

Viss, kas nepieciešams aktīvai laika pavadīšanai laukā jebkuros laikapstākļos – lietussargs, termokrūze un šallīte (bandana) dzīvespriecīgās krāsās labākam garastāvoklim ar augstvērtīgās suņu barības Dofeed simboliku.

Balvas no “Dobeles dzirnavnieks”

Augstākās kvalitātes 100% pilnvērtīga suņu barība DOFEED, ko piedāvā Dobeles dzirnavnieks. Barība piemērota visu šķirņu pieaugušiem suņiem. Satur minerālvielas kauliem un zobiem un dabīgos antioksidantus suņa imūnsistēmai. Lēciens labsajūtā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iknedēļas uzvarētāji

Vienmēr ir gatavs palīdzēt!

  • 323

  • Iesūtīja: Valentina I.

Par projektu

Kas ir "Mans mīlulis"? Tā ir platforma, kurā apvienoti labākie mājdzīvnieku video. Ja Tev mājās ir mīlulis, kurš arī ikvienā dzīves situācijā uzvedas kā modelis, šis konkurss ir tieši Tev. Vienalga, vai esi iefilmējis, kā Tavs mājdzīvnieks ēd, guļ, spēlējas vai veic kādu triku, vai vienkārši ir super mīļš visās dzīves situācijās, sūti savu video mums, un varbūt tieši Tu laimēsi balvu, ko sarūpējis mūsu draugs "DOBELES DZIRNAVNIEKS".

Video tiks izskatīts un apstiprināts/noraidīts 24h laikā, un atbilde par video tiks nosūtīta uz Tavu e-pastu! Tāpēc, ja tas neparādās uzreiz, nesatraucies, mēs to vēl apskatām. Kopumā konkurss norisināsies 10 nedēļas. Par video iespējams balsot katru dienu vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī) ar Facebook pasīti. Tieši balsu skaits izšķirs, vai Tavs video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā iknedēļas uzvarētāju sarakstā!

Šis konkurss tapis sadarbībā ar TV3 raidījumu "Es mīlu savu mīluli", tāpēc varbūt kāds īpaši smieklīgs video var tikt parādīts arī raidījumā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu piedalīties konkursā?

Lai piedalītos konkursā, Tev no sākuma jānofilmē savs mīlulis un video jāiesūta mūsu lapā īpaši paredzētajā kontaktinformācijas formiņā. Video izskatīsim 24 h laikā (vai 48h laikā svētku dienās). Ja video tiks apstiprināts, saņemsi e-pastā ziņu, ka tas ir apstiprināts un redzams projekta lapā. Ja ne, tad e-pastā saņemsi atteikuma ziņojumu.

Kāpēc manu video konkursā var arī nepieņemt?

Video var nepieņemt vairākos gadījumos, piemēram, ja tas neatbilst tehniskajiem parametriem vai noteikumiem. Pieļaujamie video formāti: mp4, mov; apjoms - ne vairāk par 100 MB. Video nedrīkst skanēt lamuvārdi (tostarp fona dziesmā nedrīkst būt dzirdami lamuvārdi jebkādā valodā vai izmantojot jebkādas zīmes). Video drīkst skanēt tikai latviešu un/vai angļu valoda. Tehniski nepiemēroti video, kuriem nepieciešama papildu rediģēšana (pagriešana; videoklipi, kuros izmantots spoguļa efekts; kvalitātes vai paša faila rediģēšana utt.), var netikt apstiprināti. Vairāk informācijas par šo jautājumu meklē zem pogas "NOTEIKUMI" lapas sākumā.

Esmu ielādējis savu video lapā, bet tas neparādās!

Jā, mēs video kopš ievietošanas brīža pārbaudām un izskatām 24 stundu laikā. Ja video atbildīs visām prasībām, tas tiks publicēts lapā, ja ne, iesūtītājs saņems atteikuma e-pastu savā pastkastītē.

Ko nedrīkst redzēt manā iesūtītajā video?

Video nedrīkst parādīties personiska informācija (vārdi, uzvārdi, adreses, transportlīdzekļu numurzīmes utt.), kas skar personas datu aizsardzību. Tajā nedrīkst būt negatīvi komentāri (apmelošana, iebiedēšana, uzmākšanās utt.), kas aizskar fiziskas vai juridiskas personas cieņu un godu. Kā arī nedrīkst parādīties ārējās saites uz komerciālu, politiska vai jebkādu citu reklāmu jebkurā formā vai mudināt uz vides aizsardzībai kaitīgu rīcību. Tāpat nedrīkst tieši vai netieši popularizēt produktus un/vai pakalpojumus, kuru reklamēšana ir aizliegta. Vairāk par to, kas nedrīkst parādīties video, lūdzu, lasi noteikumos!

Kā es uzzināšu, vai esmu laimējis?

Katru nedēļu piektdienā pēc visvairāk saņemto balsu skaita tiks noteikts VIENS uzvarētājs, kura iesūtītais video tiks izvietots sadaļā "Iknedēļas uzvarētāji". Ar katru konkursa uzvarētāju personiski sazināsies TV3 Group pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Kā es varu nobalsot par savu video?

Par video iespējams balsot katru dienu vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī), ar Facebook pasīti (lietotājam jābūt sociālā tīkla profilam Facebook.lv, lai varētu piedalīties balsojumā). Tieši balsu skaits izšķirs, vai video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā "Iknedēļas uzvarētāju" sarakstā, tāpēc dalies ar savu video sociālajos tīklos un mudini par sevi balsot arī draugus!

Cik ilgi norisināsies konkurss, un kad tas noslēgsies?

Konkurss norisināsies 10 nedēļas, no 16.09.2022. - 25.11.2022.