Foto konkurss "Tavs mājas ofiss"

Pēdējā gada laikā mūsu visu dzīves ir pamatīgi mainījušās. Kā viena no lielākajām izmaiņām – daudzās darba vietās Latvijā tiek piedāvāts strādāt no mājām. Lai darbi raitāk ritētu uz priekšu un būtu pēc iespējas mazāk traucēkļu, daudzi, kā vien varēdami, ir iekārtojuši savus “mājas ofisus”.

Šī ir tava iespēja parādīt un izstāstīt mums, kā izskatās tavs mājas ofiss! Iesūti sava mājas ofisa fotogrāfiju un nelielu aprakstu, ko tam vēl vajadzētu, lai tas būtu pati perfekcija! Varbūt Tev trūkst jauns datora krēsls vai kāds labs peles paliktnis?

Sākot ar 9. novembri līdz pat konkursa beigām, katru dienu radio “StarFM” rīta raidījuma “Zoopasta” laikā dīdžeji izvēlēsies divus konkursa dalībniekus, kuri tiks pie pārsteiguma balviņas no “Officeday”. Taču, ja tavs mājas ofiss būs viens no orģinālākajiem, iespējams tieši tu būsi viens no diviem galvenās “Officeday” balvas ieguvējiem. Galveno balvu ieguvējus konkursa noslēgumā izvēlēsies “Officeday” pārstāvji. Balvā “Fellowes” komplekts, kas atvieglos ikdienas darbu no mājām.

Ja vēlies apskatīt, kas lācītim vēderā jeb kādas preces un pakalpojumus piedāvā “Officeday”, spied ŠEIT!

Konkurss noslēdzies!

Apsveicam Ingūnu un Katrīnu M. ar lielo balvu no “Officeday”.

Ikdienas balvas visas nedēļas garumā ieguva:

  • Pirmdien: Katrīna M. un Raitis M.,
  • Otrdien: Laura B. un Inga K.,
  • Trešdien: Iveta F.-O. un Agita,
  • Ceturtdien: Agrita A. un Sanda Ž.,
  • Piektdien: Aurika J. un Lūcija U.

Apskaties citu konkursantu mājas ofisus: