Juris (6 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes

Diagnoze: Bērnu cerebrālā trieka (Apakšēja spastiska paraparēze).

Juris ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un mīļš, viņam ir plaša un līdzjūtīga sirds. Gudrs un ass prāts - ar saviem spriedumiem reizēm pārsteidz gan vecākus, gan vecvecākus. Juris ir ļoti komunikabls un viņam patīk būt uzmanības centrā, ir arī liels hokeja kluba “Dinamo Rīga” fans. Jura liela aizraušanās ir ratiņteniss, kuru viņš cītīgi apgūst kopā ar treneri. Turklāt jau no dzimšanas Juris mīl muzicēt visos iespējamos veidos – viņš spēlē sintezatoru un arī sacer mūziku. Juris ir arī viesojies StarFm studijā, kur sazvanījās ar savu mīļāko mūziķi Donu.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Jurim piepildīt sapni kļūt par komponistu!

Juris

Roberts (8 gadi)

Nepieciešamība: Glikozes monitoru sistēma

Diagnoze: 1.tipa cukura diabēts.

Roberts ir ļoti aktīvs, draudzīgs un zinātkārs puika. Viņš ir apmeklējis džudo nodarbības, basketbola pulciņu un tautas dejas. Ļoti mīl braukt ar riteni un cer kādreiz piedalīties BMX riteņbraukšanas sacensībās. Roberts ir radošs, apķērīgs un neatlaidīgs un lai arī diabēts licis sešgadīgam bērnam pieaugt ātrāk, tas neliedz sapņot un sasniegt savus mērķus, tāpēc Roberta viens no lielākiem sapņiem ir kļūt par izgudrotāju.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Robertam piepildīt sapni kļūt par zinātnieku!

Roberts

Elizabete (9 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes

Diagnoze: Bērnu cerebrālā trieka (Kreisās apakšējās ekstremitātes monoparēze).

Elizabete mācās 1. klasē un ir sirsnīga meitene ar plašu interešu loku – viņai patīk rokdarbi un viss, kas saistās ar mākslu – zīmēt, krāsot un līmēt. Viņai labi padodas arī peldēšana un muzicēšana – mīļākie dziedātāji ir Dons, Aija Andrejeva un grupa “Musiqq”. Tāpat arī Elizabete ir arī hokeja kluba “Dinamo Rīga” bērnu klubiņa biedrs, kura darbībā aktīvi iesaistās. Bet visvairāk par visu Elizabetei patīk izjādes ar zirgiem un nākotnē viņa vēlas kļūt par zirgu treneri.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Elizabetei piepildīt sapni kļūt par zirgu treneri!

Elizabete

Monta (10 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes

Diagnoze: Artrogripoze.

Monta ir sirsnīga un dzīvespriecīga un mīļa vecākā māsiņa saviem trīs brāļiem. Montai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēt ar jaunākajiem brāļiem galda spēles un vakaros sarunāties ar ģimeni par saviem dienas piedzīvojumiem. Montai padodas arī rokdarbi, zīmēšana un patīk kopīga ēst gatavošana. Monta lepojas ar cepumkūku, ko uzcepusi kopā ar ģimeni.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Montai piepildīt sapni kļūt par šefpavāru!

Monta

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm