Vai grupai “Apvedceļš” izdosies pagatavot seno laiku restorānu ēdienus? Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau svētdien!

Šajā svētdienā raidījumā “Dullā recepte” ciemosies grupa “Apvedceļš”, lai svinētu savas leģendāras dziesmas “Zemenes” pilngadību. Kādu recepti izdosies uzgriezt uz laimes rata, tā ir mistērija, taču viens ir skaidrs – būs, no kā iedvesmoties!

2019. gada 22. februārī 16:10

TV3 svētdienu rītos plkst. 9.25 skatītājus priecēs jauns kulinārs piedzīvojums ar restorāna 36. līnija šefpavāru Lauri Aleksejevu “Dullā recepte”. Tā būs iespēja kopā ar slaveno pavāru un viņa viesiem iepazīt receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No vairākām senām recepšu grāmatām tiks izlozēta viena recepte, pēc kuras viesiem būs jāvadās. Tās nebūs tikai vienkāršas mājas receptes – tās ir receptes, pēc kurām pirms daudziem gadiem gatavoja restorānu ēdienus. Tālāk gan noteikumi ir vienkāršāki – jāķeras pie darba, jāpagatavo ēdiens un jāpasniedz tas Laurim vērtēšanai! Ja kaut kas nevedas, kā nākas, vai ir nesaprotams, pavāri vienu reizi drīkst palīgā saukt pašu Lauri.

Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau šo svētdien 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm