Rutuļu ģimeni iepriecina skatītāja iesūtīts pārsteigums no pagātnes – skaties raidījumu “Dullā recepte” jau svētdien!

Šo svētdien raidījumā “Dullā recepte” viesosies Latvijā iemīļotais dziedātājs Normunds Rutulis ar savu meitu Lindu, kas ne reizi vien kopā ar tēvu kāpusi uz skatuves un vadījusi visdažādākos raidījumus un pasākumus.

2019. gada 1. martā 11:17

Tēvu un meitu raidījumā sagaida ne viens vien pārsteigums no pagātnes – kāds raidījuma skatītājs Normundam un Lindai sagatavojis ko pavisam īpašu! Kas būs šis pārsteigums un vai raidījuma viesiem kopā ar pavāru Lauri Aleksejevu izdosies pagatavot izlozēto recepti?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzgriežot īpašo recepšu “laimes ratu”, viesi izlozēs kādu recepšu grāmatu, kas nav jaunāka par 1980. gadu. Kāda recepte tajā būs atrodama, vai viesi vēlēsies to pagatavot un vai viņiem tas izdosies – skatieties jau svētdien!

“Dullā recepte” ir raidījums, kurā sabiedrībā zināmas personās kopā ar slaveno pavāru Lauri Aleksejevu iepazīs receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau šo svētdien 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm