tv3.lv

Patiešām dulla recepte grupai “Ducele” – skaties raidījumu “Dullā recepte” jau svētdien!

Šonedēļ “36. līnijā” kārtīga “ducelēšanās” ar grupu “Ducele”. Lauris tā arī neiemācīsies, kā sauc mūzikas virzienu, kurā muzicē grupa “Ducele”, bet ar dziedāšanu, jautriem atmiņu stāstiem gatavos vienu no senajām receptēm.

2019. gada 15. martā 15:18

Lauri pārsteigs, ka daži muzikanti spēlējuši leģendārajā padomju armijas grupā “Zvaigznīte”.  Tiks griezts laimes rats un uzgriezta patiešām dulla recepte no 1974. gada pavārgrāmatas. Visi “ducelieši” ar entuziasmu metīses gatavot un jokos, ka sievām nevarēs rādīt, kā prot gatavot, savādāk arī mājās nāksies stāvēt pie plīts. Būs arī konkurss, kurā varēs iegūt “Duceles” pēdējo albumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad ēdiens gatavs, tas arī jāservē un jāpasniedz pēc to laiku tradīcijām, no kuriem šī recepte nākusi. Intriga ir varena – ja arī viss būs izdevies, kā plānots, vai seno laiku garšu savienojumi un produktu pagatavošanas veids ir saprotams arī mūsdienās? Katrā ziņā būs vērts svētdienas rītā piecelties laicīgi, lai noskaidrotu, ko gatavos “Ducele” un galu galā – kas no tā sanāks? Viens ir skaidrs – būs no kā iedvesmoties!

“Dullā recepte” ir kulinārs piedzīvojums ar restorāna “36. līnija” šefpavāru Lauri Aleksejevu. Tā būs iespēja kopā ar slaveno pavāru un viņa viesiem iepazīt receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau šo svētdien 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm