Olimpiskais lācēns Miša un balets – "Dullajā receptē" viesojas Aivars Leimanis un Agnese Andersone

“Dullajā receptē” viesojās Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis un Rīgas Horeogrāfijas skolas vadītāja Agnese Andersone.

2019. gada 11. martā 10:20

Aivars Leimanis kopā ar Agnesi Andersoni ne tikai nodevās pavārmākslai, bet arī kavējās atmiņās un izskaidroja dažādus bieži uzdotus jautājumus par dejas mākslu. Izrādās, ka baletdejotāji ēd teju visu – ir arī tādi, kas var uzbaroties no salātlapas, un ir tādi, kas var ēst visu un liekais svars nenāks klāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai zinātu, ko pagatavot, jāgriež recepšu “laimes rats”. Tika izlozēta 1966. gadā izdotajā grāmatā atrodamā klimpu zupas recepte. Agnese tika pie īsta seno laiku mājsaimnieču priekšauta. Bija sarūpētas arī citas pagājušo laiku atmiņas – piemēram, olimpiskais lācēns Miša un daiļslidotājas figūriņa, pēc kuras baletdejotājiem bija jāatmin kādā pozā iemūžināta dejotāja.

Ar fotogrāfiju un trauku palīdzību viesi dalījās atmiņās. Agnesei bija izsmalcināti čehu kristāla saldēdiena trauciņi, savukārt Aivaram Leimanim trauciņš, kas it kā paredzēts desiņām, bet no tā visa radu saime svētkos vienmēr mielojās ar štovētiem kāpostiem.

“Dullā recepte” ir kulinārs piedzīvojums ar restorāna “36. līnija” šefpavāru Lauri Aleksejevu. Tā ir iespēja kopā ar slaveno pavāru un viņa viesiem iepazīt receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Skaties raidījumu “Dullā recepte” svētdienās 9.25 kanālā TV3!

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm