tv3.lv

Latvijā pēc 6 gadu prombūtnes atgriezies Miks Ozoliņš – skaties raidījumu “Dullā recepte” jau svētdien!

“Dullajā receptē” šoreiz īpaši viesi – tēvs ar dēlu, vieni no Latvijas šovbiznesa aizsācējiem – Māris un Miks Ozoliņi. Miks pēc 6 gadu prombūtnes ASV iegriezies Latvijā un ciemojas “36.līnijā”, lai ar tēvu pagatavotu kādu senu recepti no aizmirstām pavārgrāmatām.

2019. gada 22. martā 15:20

Kas tas būs un vai ko tādu viņi jau būs kādreiz gatavojuši, uzzināsiet raidījumā. Pie viena uzzināsiet, ko Miks dara Amerikā un ar ko šobrīd nodarbojas Māris Ozoliņš, kurš jau labu laiku nav redzēts producējot TV šovus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No vairākām senām recepšu grāmatām tiks izlozēta viena recepte, pēc kuras viesiem būs jāvadās. Tās nebūs tikai vienkāršas mājas receptes – tās ir receptes, pēc kurām pirms daudziem gadiem gatavoja restorānu ēdienus. Tālāk gan noteikumi ir vienkāršāki – jāķeras pie darba, jāpagatavo ēdiens kopā ar pavāru Lauri Aleksejevu.

TV3 svētdienu rītos skatītājus priecē kulinārs piedzīvojums ar restorāna “36. līnija” šefpavāru Lauri Aleksejevu “Dullā recepte”. Tā ir iespēja kopā ar slaveno pavāru un viņa viesiem iepazīt receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā.

Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau šo svētdien 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm