Kas kopīgs Andrim Bērziņam un bijušajam policijas priekšniekam Zivtiņam? Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau svētdien!

Jau šo svētdien “Dullajā receptē” viesosies pavisam neierasts tandēms – aktieris Andris Bērziņš un bijušais ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš. 

2019. gada 5. aprīlī 17:21

“Dullajā receptē” pārsteigumu netrūks. Kas vieno raidījuma viesus, un kāpēc viņi ieradušies kopā gatavot “36.līnijā”? Vai beidzot laimes rats uzgriezīs ko tādu, ko nav iespējams pagatavot un kā šī situācija tiks atrisināta? Kas šoreiz pārsteigs šefpavāru Lauri Aleksejevu – dullā recepte vai ciemiņu sagatavotais pārsteigums?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris Bērziņš atklās, kāds negadījums ar viņu notika tālajā 1965. gadā. Viesi atcerēsies tos laikus, kad viss bija par “blatu” un pastāstīs kā tolaik populārais ansamblis “Mūžīgais Unisons” tika pie deficīta precēm. Aktieris līdzi bija paņēmis arī kādu senu priekšmetu no 1974. gada.

“Dullā recepte” ir raidījums, kurā sabiedrībā zināmas personās kopā ar slaveno pavāru Lauri Aleksejevu iepazīs receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Skaties raidījumu “Dullā recepte” jau šo svētdien 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm