“Iekāpjot vecmāmiņas čībās!” Intars Busulis un grupa “Baritoni” gatavo recepti no 1936. gada “Dullajā receptē”

Kanālā TV3 jaunajā sezonā startē pavisam jauns un nebijis kulinārijas šovs “Dullā recepte”. Kādēļ “Dullā recepte”? Jo raidījuma viesiem, pavāra Laura Aleksejeva pavadībā, jāpagatavo kāds no ēdieniem, kurš izvēlēts no pavārgrāmatām, kas nav vecākas par 1980. gadu! Pirmā raidījuma viesi – mūziķis Intars Busulis un grupa “Baritoni”. Kādu recepti puiši gatavos šajā raidījumā?

2019. gada 20. februārī 16:58

Puišiem griežot īpašo ruletes ratu, tiek izvēlēta kāda no 8 pavārgrāmatām – laimīgā loze šoreiz krita uz trešo! Viņiem kopā jāpagatavo tādas receptes, kā: “Citrona, medus un rauga dzēriens”, “Gaļas kotletes” un “Burkāni ar sieru”, kas ir no pavārgrāmatas, kura izdota 1936. gadā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pavārs Lauris Aleksejevs puišiem ļauj izpausties restorānā “36. līnija”, lai klusītiņām no blakus telpas monitorā viņus vērotu un izteiktu savus komentārus. Puiši kā vienmēr savā formā – joki un pozitīvas emocijas neizpaliek arī gatavojot sev neierastus ēdienus.

Raidījuma laikā puiši drīkst vienreiz lūgt pavāra Laura Aleksejeva padomu. Šoreiz tas tika izmantots pavisam vienkāršā jautājumā – kā izbērt rīvmaizi uz dēlīša un izrīvēt tur kotleti?! Šo un citus amizantus atgadījums skaties augstāk pievienotajā video!

Raidījums “Dullā recepte” katru svētdienu plkst. 9:25!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm