Ģitārspēle ar mikseri un zemenes dažādos izpildījumos – “Dullajā receptē” viesojas grupa “Apvedceļš”

“36. līnijā” pie pavāra Laura Aleksejeva ciemojās grupa “Apvedceļš”, lai nosvinētu savas leģendārās dziesmas “Zemenes” pilngadību ar kādu gardu un ļoti tematisku recepti. Arī šajā raidījumā neiztika bez dziesmām un humora.

2019. gada 25. februārī 19:03

Lai zinātu, ko pagatavot, jāgriež recepšu “laimes rats”. Zīmīgi, ka izlozēta tiek recepte “ar odziņu” – zemeņu putukrējuma veltnis. 1965. gada recepšu grāmatā minēts, ka šādu konditorejas izstrādājumu iegādāties varēja žīdu maiznīcās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī tika izlaistas dažas sastāvdaļas un veikta improvizācija, puiši desertu kombinācijā ar šampanieti, kuram pievienotas zemenes, atzina par labu esam.

Raidījuma laikā puiši gandrīz sastrīdas par to, kur tad īsti tapusi leģendārā dziesma “Zemenes” un pārsteidz Lauri ar faktu par to, ka visas “Apvedceļa” dziesmas sarakstījis grupas solists Jānis Krūmiņš. Izrādās, ka šlāgermūzikas izpildītāji “Apvedceļš” visvairāk pieprasīti tieši rokenrola pilsētā Liepājā. Citus interesantus faktus par grupu tostarp paraugdemonstrējumu, kā spēlēt ģitāru ar mikseri iespējams ieraudzīt raidījumā.

“Dullā recepte” ir jauns kulinārs piedzīvojums ar restorāna “36. līnija” šefpavāru Lauri Aleksejevu. Tā būs iespēja kopā ar slaveno pavāru un viņa viesiem iepazīt receptes, kas sen jau nogrimušas aizmirstībā. Daudzās mājās joprojām ir atrodamas senās recepšu grāmatas, bet cik daudz mēs tās izmantojam un atceramies no mūsu vecāku, vecvecāku galdiem?

Skaties raidījumu “Dullā recepte” svētdienās 9.25 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm