Zīmējumu konkurss "Mans tētis – labākais tētis"

Lieliem soļiem tuvojas Tēvu diena, tāpēc laiks padomāt, kā iepriecināsim savus mīļos tētus! Ko ģimenē tētim par godu darīsiet jūs – pagatavosiet ko gardu, sacerēsiet dzejoli vai varbūt aizvedīsiet tēti jautrā rudens pārgājienā?

Idejas dažādām interesantām kopīgām nodarbēm ar tēti varēsi smelties no 7. septembra ik vakaru īpašajā “Bez Tabu” rubrikā “Mans tētis – labākais tētis”, kur varēsiet uzzināt, ko kopā pagatavot, izmēģināt vai piedzīvot. Bet neatņemama svētku sastāvdaļa, protams, ir pārsteigums.

Tāpēc uz priekšu – ņemiet papīra lapu, zīmuļus vai otas un uzzīmējiet apsveikumus savam tētim. Kāpēc vairākus? Jo vienu dāvināsiet, bet otru atsūtīsiet mums, lai, iespējams, laimētu tētim vēl kādu pārsteigumu – dāvanu karti no veikala-noliktavas DEPO. Jo ir taču tik labi būt kopā, arī darot ikdienišķus, bet vajadzīgus mājas darbus, vai ne?

Zīmējumam pievienojiet arī nelielu aprakstu, kāpēc tieši jūsu tētis ir lieliskākais un brīnišķīgākais pasaulē, lai mēs zinātu, cik daudz stipru un foršu tētu dzīvo Latvijā.

Konkurss noslēdzies! Apsveicam Kevinu ar uzvaru!

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO