Balss maskā

Lielākais noslēpums televīzijas vēsturē!

Maskas 1. sezona

LAUVA

LAUVA

(Dagmāra Legante)

Agrāk bijusi ballīšu lauva, tagad ģimenes lauva. Dzīvo pilsētas betona džungļos. Apveltīta ar brīnišķīgu humora izjūtu, prot atrast kontaktu ar ikvienu cilvēku. Daudz hobiju un talantu.

ZIEDS

ZIEDS

(Aleksandrs Samoilovs)

Zieds ir cēls, skaists un iespaidīgs, bet tajā pašā laikā sirsnīgs un vienkāršs. Tādu starp mums ir retums un mēs ar viņu ļoti lepojamies.

ZVIRBULIS

ZVIRBULIS

(Justs Sirmais)

Zvirbulis ir jauns piepilsētas švītiņš, kurš vēlas aizlidot līdz lielpilsētai. Strādīgs un talantīgs, bet vēl meklē savu vietu. Ir plašāki sasniegumi, bet tie pagaidām nav atvēruši visplašākās durvis.

CIKĀDE

CIKĀDE

(Elita Mīlgrāve)

Cikāde ir pļavas orķestra pirmā vijole. Pazīst gan laukus, gan pilsētu. Daudz dzīvē pieredzējusi, ar rūdījumu, bet dziļi sirdī trausla.

LUTAUSIS

LUTAUSIS

(Kaspars Zemītis)

Liels, labsirdīgs lempis, kurš prot ne tikai par citiem pajokot, bet arī par sevi un visu, kas apkārt. Iespējams, visnenopietnākais tēls šovā. Sprīdītis viņam neliks dejot, viņš liek dejot visiem citiem.

RĪGA

RĪGA

(Ērika Eglija-Grāvele)

Rīga, kā jau lielākā daļa rīdzinieku, nemaz nav dzimusi Rīgā. Lepna, radoša, ar mugurkaulu, reizēm trausla, bet tajā pašā laikā var būt auksta kā mūra siena. Dažāda un tūristu apbrīnota.

NELABAIS

NELABAIS

(Kristaps Strūbergs)

Viņš nav velns, bet pats nelabais. Nes nevis ļaunumu, bet gan jautru haosu un robežu laušanu. Dumpinieks ar plašu sirdi, kurš ik dienu svin kā pēdējo!

MĀKONIS

MĀKONIS

(Ingus Ulmanis)

Viņš ir vasarīgs mākonis, kurš paglābj no karstajiem saules stariem un patīk visiem. Simbolizē šī brīža mainīgos laikapstākļus.

DISKO PELE

DISKO PELE

(Linita Mediņa)

Disko pele ir enerģiska un kustīga, bet drīzāk vienpate. Viņai ir rozā sprādzītes, bizītes un viņa runā mīļvārdiņos. Viņai patīk dejot – īpaši mēnesgaismā.

LELLE

LELLE

(Aminata)

Kautrīga, novērtēta, talantīga jeb īsts tīrradnis. Savā dzīvē dabūjusi krietni pacīnīties par savu vietu zem saules.

ACS

ACS

(Ilze Jaunalksne-Rēdere)

Visu redz un meklē taisnību. Nākusi no augstajām aprindām, totāla pilsētniece. Pirmajā brīdī var šķist auksta un augstprātīga, bet patiesībā Acs vienkārši ir prasīga.

AUNS

AUNS

(Valters Pūce)

Auns ikdienā savieno šķietami nesavienojamo un aizrauj cilvēku masas. Pats sevi sauc par kosmonautu. Vecākiem par Aunu bija konkrēti plāni, kurus viņš teorētiski ir īstenojis, bet visticamāk ne tā, kā viņi bija gaidījuši.

Par šovu

Muzikālais šovs ”Balss maskā” jau no 7. marta ik svētdienas vakaru plkst. 20.00 būs skatāms kanālā TV3 un televīzijā Go3. Jaunajā sezonā sagaidāma vēl spilgtāka slavenību sacensība 12 nedēļu garumā – košāki tērpi, skaļākas balsis, daudzveidīgāks repertuārs un negaidītāki pārsteigumi. Maskas minēs detektīvu komanda – Samanta Tīna, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Šipkēvics un Jānis Krīvēns. Savukārt dalībniekus uz skatuves atbalstīs šova vadītājs Mārtiņš Spuris. Šovā piedalīsies divpadsmit sabiedrībā zināmas personas, pārstāvot visdažādākās nodarbošanās un profesijas. Katrs dalībnieks uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Par dalībnieku likteni lems gan skatītāji tiešsaistē, gan detektīvu komanda klātienē, lai atklātu visrūpīgāk glabāto noslēpumu: ”Kas slēpjas zem maskas?!”

Seko līdzi jaunumiem TV3 Facebook un Instagram!

Sadarbībā ar: