TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
 • www.tvplay.lv

  Skaties TV3 internetā!

  Datorā, mobilajā telefonā vai planšetē - kur un kad tev ērtāk! Skaties iemīļotās pārraides TVPlay!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties UgunsGrēku ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:45! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

SuperBingo

Atraktīvs šovs ar spēlētāju piedalīšanos

SuperBingo ir nacionālās loteriju kompānijas Latvijas Loto loterija kopš 2002. gada marta. SuperBingo popularitātes pamatā ir TV izloze, kas tiek veidota kā atraktīvs šovs ar spēlētāju piedalīšanos klātienē, un kurā iespējams laimēt visplašāko naudas un mantu laimestu klāstu. Izlozes telekanālā TV3 vērojamas katru svētdienu plkst.10:00. Turpat stundu garo TV izlozi veido producentu grupa VersijaB.

TV izlozes šova vadītāji – Armands Simsons, Krista Pesecka un Ligita Mieze. SuperBingo biļetes var iegādāties 600 on-line loteriju tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī Latvijas Loto interneta veikalā www.latloto.lv. Viens spēles variants maksā Ls 0,80.

SuperBingo spēle:
Pamatspēles (spēlē skatītāji pie TV ekrāniem), kur iespējami seši dažādi naudas laimesti, ieskaitot spēles uzkrājumu SuperBingo, kas šobrīd ir rekordliels - vairāk kā 100 000 latu un tiem papildus dāvanu no papildspēles Džokers, privātmāju Snipe no Husvik.

Auditorijas spēles TV izlozes studijā. Tajās piedalās 30 spēlētāji – iepriekšējā nedēļā izlozēti loterijas spēlētāji, kuri var laimēt dažādus naudas un mantu laimestus. Pievilcīgākie no tiem šajā sezonā ir automašīnas Audi Q3, Opel Insignia, Peugeot 5008, Hyundai ix35, Mazda 3, Ford Focus, Nissan Juke un Opel Meriva.
 
SuperBingo

SuperBingo ir nacionālās loteriju kompānijas Latvijas Loto loterijas TV šovs, kas vērojams telekanālā TV3..

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt