TV3 interneta portāls

 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties Viņas melo labāk ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:10! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 piedāvā pasaulslavenā seriāla Svešais starp savējiem 2.sezonu

TV3 seriāla Svešais starp savējiem pirmajā sezonā skatītāji iepazina galveno varoni karavīru Nikolasu Broudiju, kurš pēc astoņiem gūsta gadiem atgriezās kā varonis. Aģente Kerija Metisone uzskatīja viņu par teroristu, bet nespēja to pierādīt. Taču viņai bija taisnība! Jau drīzumā ieraudzīsiet, kas atmaskos Broudiju. Svešais starp savējiem otrā sezona no 5.augusta ik otrdienu vakaru 23:10 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 piedāvā noslēpumiem pilnu spriedzes seriālu Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S

TV3 jaunā seriāla Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S komanda strādā augstākajā līmenī un par to ikviens varēs pārliecināties jau pavisam drīz. Viens no aģentu galvenajiem uzdevumiem ir novērst katastrofas un saglabāt līdzsvaru uz zemes. Novērtējiet jauno spriedzes seriālu Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S jau no 4.augusta pirmdienu vakaros 21:00 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
Bez Tabu rubrikas Toreiz un tagad skandalozo stāstu nedēļa jau drīzumā kanālā TV3!

TV3 raidījums Bez Tabu piedāvā saviem skatītājiem atgriezties pie visskaļākajiem sižetiem rubrikā Toreiz un tagad – eksperimentiem, kas atmaskoja likumpārkāpējus, pasargāja no nelaimes un kalpoja par pierādījumiem policijas darbā. Sekojiet līdzi Bez Tabu rubrikas Toreiz un tagad spēcīgāko stāstu izlasei un to turpinājumiem jau no 22. jūlija darba dienās 19:30 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 un LNT ir jūnija skatītākie televīzijas kanāli!

Aizvadītajā mēnesī skatītākais televīzijas kanāls Latvijā ir TV3 ar 10.6% skatīšanās laika daļu, bet 2.vietā ierindojas LNT ar 10.1%.* Jūnija programmu TOP pirmajās 20 vietās ir tikai Latvijā veidotie raidījumi un filmas, un kopumā MTG TV Latvia kanāli aizņem 10 pozīcijas. Jūnijā visskatītākā pārraide starp visiem televīzijas kanāliem ir TV3 koncerts UgunsGrēks atkal līgo Limbažos. Savukārt kanālā LNT plašu uzmanību ir piesaistījusi latviešu filmu klasika Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Vadošie televīzijas kanāli TV3 un LNT arī jūlijā piedāvās lielisku programmu ar labākajiem seriāliem, filmām un raidījumiem!

Lasīt tālāk...
 
TV3 meklē dalībniekus jaunam raidījumam un kopīgi gādās mājas suņiem no patversmes

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 vēlas aicināt pieteikties visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas uzņemties rūpes par četrkājainu draugu – suni no patversmes. Aizpildiet pieteikuma anketu jau tagad un gaidiet jauno raidījumu drīzumā kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt

XXX