TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
 • www.tvplay.lv

  Skaties TV3 internetā!

  Datorā, mobilajā telefonā vai planšetē - kur un kad tev ērtāk! Skaties iemīļotās pārraides TVPlay!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties UgunsGrēku ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:45! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 aicina visu Latviju vienoties kopīgā Brīvības svētku svinēšanā!

Šogad, 4.maijā TV3 turpina pērn dibināto tradīciju un aicina visu Latviju svinēt Brīvības svētkus par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Par Brīvības svētku norisi dažādās Latvijas vietās visas dienas garumā ziņos arī TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze un Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka. Savukārt vakarpusē TV3 skatītājus sagaida šova Izklausies redzēts lielais fināls!

Lasīt tālāk...
 
TV3 Ziņas un Nekā personīga piedāvā dokumentālo filmu Zūdošās robežas

1.maijā – dienā, kad aprit desmit gadi kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, TV3 Ziņu dienests un raidījums Nekā personīga, sadarbībā ar Eiropas Komisiju, piedāvās dokumentālo filmu Zūdošās robežas. Filmas autori ir žurnālisti Kristīne Žilde un Arnis Krauze, kā arī operators Rolands Polītis, kuri apceļoja vairākas Eiropas valstis. Atklājiet interesantus faktus, skatoties dokumentālo filmu Zūdošās robežas jau 1.maijā 17:30 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 pēcpusdienās gaidāma jauna telenovele Alkas pēc laimes

Mīlestība un draudzība, greizsirdība un kaislība, ģimenes attiecības un nenovīdība, bērnības sapņi un zaudējumi, kas iespaido visu dzīvi – jaunā vācu telenovele Alkas pēc laimes aptver visplašāko attiecību, emociju un jūtu spektru. Stāsta centrā ir četri galvenie varoņi: Maja, Roberts, Grēta un Markuss, kuri atkal satiekas pēc 18 gadiem dzimtajā un gleznainajā piejūras pilsētiņā Norderzundā. Pagājuši daudzi gadi, bet tikai ierašanās bērnības pilsētā liek paskatīties patiesībai acīs – neviens no viņiem nav aizmirsis katastrofu, kas kļuva par pagrieziena punktu visu dzīvēs, un nekur nav zudušas tās trausli gaišās jūtas, ko dēvē par pirmo mīlestību… Vācijas telenovele Alkas pēc laimes ikvienam romantisku stāstu cienītājam – no 28.aprīļa darbdienās 14:30 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
Izklausies redzēts uzvar Roberto Meloni atveidotā Šakira

Vakar, 13.aprīlī TV3 šovā Izklausies redzēts uzvaras laurus plūca Roberto Meloni, kurš atveidoja Šakiru, un šī viņam bija pirmā uzvara. Šajā svētdienā, Pirmajās Lieldienās, zvaigznes piedzīvos traku izklaidi un grandiozas pārvērtības. Dalībnieki viens otru bučos, smīdinās, liks dziedāt līdzi un izjokos žūriju. Baudiet lielo svētdienas šovu Izklausies redzēts jau 20.aprīlī 20:00 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
Gandrīz ideālās vakariņās viesosies Latvijas šovbiznesa pārstāvji

TV3 raidījumā Gandrīz ideālas vakariņas jau drīzumā viesosies Latvijā zināmas slavenības kā Andris Kivičs, Kašers, Kristīne Teilāne un Kristīne Lindenblate. Gaidāmi četri ļoti spilgti vakari, kuros dalībnieki viens par otru uzzinās pikantus un arī personiskus faktus. Piemēram, A.Kivičs atklās, ka tēvs gribējis viņam dot vārdu Turaids, bet Pelnrušķītei K.Teilānei vaigā zem ādas ir īsta pērle. Tas nav viss, Gandrīz ideālās vakariņās īpašajā nedēļā viesosies arī čigāni, būs modes skate un burvju mākslinieku triki. Skatieties Gandrīz ideālas vakariņas ar minētā četrinieka piedalīšanos no 21.aprīļa no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:00 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt