TV3 interneta portāls

 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties Viņas melo labāk ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:10! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 gaidāma televīzijas pirmizrāde filmai MS1: cietuma gals

TV3 piedāvā vēl pavisam nesen Latvijas kinoteātros rādīto asa sižeta fantastikas kino lenti MS1: cietuma gals. Filmas producents un viens no scenārija autoriem ir kulta filmas Piektais elements radītājs Luks Besons. Spraigā sižeta un humora pārpilnā filma MS1: cietuma gals ļaus TV3 skatītājiem nonākt tālajā 2079.gadā, lai vērotu stāstu par kosmosa vidē izveidotu cietumu īpaši bīstamiem ieslodzītajiem. Nepalaidiet garām MS1: cietuma gals televīzijas pirmizrādi jau 17.augustā 22:50 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
Izbaudiet Rīgas svētku kulmināciju ar kanālu TV3!

No 15. līdz 17.augustam pašā Latvijas sirdī, galvaspilsētā Rīgā norisināsies pilsētas svētki, kas ir viens no lielākajiem gada notikumiem Rīgā. Rīgas svētku īpašās sajūtas tiks nodotas visas Latvijas skatītājiem ar koncerta uzvedumu Viss ir iespējams, kurā piedalīsies Latvijas džeza mākslinieki, karstasinīgie Brazīlijas un galvu reibinošie Austrālijas mākslinieki. Baudiet koncerta uzvedumu Viss ir iespējams 16.augustā 21:25 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 piektdienas vakaros parūpēsies par īpašu jautrību!

TV3 augustā piedāvā joku un dīvainību video raidījuma Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā, ar kuru garantēts sajust divtik vairāk smieklu humora cienītājiem. Ļaujieties jautrībai ar raidījuma Iespējams tikai Krievijā 2.sezonu no 15.augusta ik piektdienu 18:25 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 ierodas amizantā Voroņinu ģimene ar jauniem piedzīvojumiem!

Augusta vidū kanālā TV3 sāksies jaunā, pēc skaita jau ceturtā sezona seriālam Voroņini, kurā sagaidāmas uzjautrinošas un amizantas situācijas. Veru pēkšņi sāk aplidot bijušie vīrieši, par ko Kostja paliek greizsirdīgs, bet viņa brāļa Ļoņas orientāciju apšauba visi Voroņini. Sagaidiet seriālu Voroņini no 14.augusta darba dienās 16:50 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 piedāvā pasaulslavenā seriāla Svešais starp savējiem 2.sezonu

TV3 seriāla Svešais starp savējiem pirmajā sezonā skatītāji iepazina galveno varoni karavīru Nikolasu Broudiju, kurš pēc astoņiem gūsta gadiem atgriezās kā varonis. Aģente Kerija Metisone uzskatīja viņu par teroristu, bet nespēja to pierādīt. Taču viņai bija taisnība! Jau drīzumā ieraudzīsiet, kas atmaskos Broudiju. Svešais starp savējiem otrā sezona no 5.augusta ik otrdienu vakaru 23:10 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt

XXX