TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
 • www.tvplay.lv

  Skaties TV3 internetā!

  Datorā, mobilajā telefonā vai planšetē - kur un kad tev ērtāk! Skaties iemīļotās pārraides TVPlay!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties UgunsGrēku ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:45! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Jaunumi

Lielais hokejs ir klāt! Tam varēs sekot MTG kanālos, TVPlay, LMT, OTV un StarFM!

Līdz Pasaules čempionātam hokejā atlikušas vairs nedaudz vairāk nekā divas nedēļas un laiks sagatavoties tā pilnvērtīgai baudīšanai. Šogad Pasaules čempionātam hokejā no Baltkrievijas varēs sekot kanālos TV3, TV6, TV5, Viasat Sport Baltic, lielākajā nacionālajā video interneta portālā Latvijā TVPlay un mobilajā aplikācijā. Savukārt Latvijas izlases spēles papildu būs iespējams redzēt arī OTV un LMT klientu mobilajos telefonos. Par īpašiem stāstiem rūpēsies TV3 raidījums Bez Tabu un Gandrīz ideālās vakariņās nedēļas garumā viesosies ar hokeju saistīti cilvēki. Lielajam hokejam radio Star FM sekos arī Jānis Romanovskis un Lauris Lizbovskis. Sekojiet Pasaules čempionātam hokejā jau no 9.maija televīzijā, internetā, mobilajos telefonos un radio!

Lasīt tālāk...
 
Izklausies redzēts pirmo reizi uzvar Olga Rajecka

Pirmajās Lieldienās, 20.aprīlī pirmo reizi TV3 šovā Izklausies redzēts astotajā raidījumā uzvaras laurus plūca Olga Rajecka ar atveidotās dziedātājas Ruslanas priekšnesumu, par kuru saņēma lielas ovācijas no žūrijas un skatītājiem. Jau nākamajā nedēļā Izklausies redzēts gaidāms pusfināls, kurā būs ieraugāmi tādi tēli kā Džons Lenons, Dženisa Džoplina, Adele, Misters Trololo un citi! Izklaidējieties kopā ar Izklausies redzēts jau 27.aprīlī 20:00 TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 aicina visu Latviju vienoties kopīgā Brīvības svētku svinēšanā!

Šogad, 4.maijā TV3 turpina pērn dibināto tradīciju un aicina visu Latviju svinēt Brīvības svētkus par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Par Brīvības svētku norisi dažādās Latvijas vietās visas dienas garumā ziņos arī TV3 Ziņu vadītājs Arnis Krauze un Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka. Savukārt vakarpusē TV3 skatītājus sagaida šova Izklausies redzēts lielais fināls!

Lasīt tālāk...
 
TV3 Ziņas un Nekā personīga piedāvā dokumentālo filmu Zūdošās robežas

1.maijā – dienā, kad aprit desmit gadi kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, TV3 Ziņu dienests un raidījums Nekā personīga, sadarbībā ar Eiropas Komisiju, piedāvās dokumentālo filmu Zūdošās robežas. Filmas autori ir žurnālisti Kristīne Žilde un Arnis Krauze, kā arī operators Rolands Polītis, kuri apceļoja vairākas Eiropas valstis. Atklājiet interesantus faktus, skatoties dokumentālo filmu Zūdošās robežas jau 1.maijā 17:30 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 pēcpusdienās gaidāma jauna telenovele Alkas pēc laimes

Mīlestība un draudzība, greizsirdība un kaislība, ģimenes attiecības un nenovīdība, bērnības sapņi un zaudējumi, kas iespaido visu dzīvi – jaunā vācu telenovele Alkas pēc laimes aptver visplašāko attiecību, emociju un jūtu spektru. Stāsta centrā ir četri galvenie varoņi: Maja, Roberts, Grēta un Markuss, kuri atkal satiekas pēc 18 gadiem dzimtajā un gleznainajā piejūras pilsētiņā Norderzundā. Pagājuši daudzi gadi, bet tikai ierašanās bērnības pilsētā liek paskatīties patiesībai acīs – neviens no viņiem nav aizmirsis katastrofu, kas kļuva par pagrieziena punktu visu dzīvēs, un nekur nav zudušas tās trausli gaišās jūtas, ko dēvē par pirmo mīlestību… Vācijas telenovele Alkas pēc laimes ikvienam romantisku stāstu cienītājam – no 28.aprīļa darbdienās 14:30 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt